Strona WWW


Zabiegi kosmetologiczne stosowane są dla skór problematycznych typu
• - trądzik młodzieńczy,
• - trądzik hormonalny,
• - trądzik różowaty,
• - przebarwienia,
• - starzenie skóry,Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia to nie chirurgiczna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia i rewitalizacji. Stosowana jest również w leczeniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz do zapobiegania wypadaniu włosów.

Mezoterapia polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry małej ilości odpowiednich substancji aktywnych. Substancje te wstrzykuje się śródskórnie bardzo cienką igłą. Mezoterapia wykorzystuje kwas hialuronowy oraz roztwory zwane koktajlami, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących i regenerujących dobieranych w zależności od potrzeb pacjenta. Koktajle zawierają witaminy, aminokwasy, enzymy, oligoelementy, kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, wyciągi tkankowe. Leczenie metodą mezoterapii wymaga kilku wizyt w gabinecie, w zależności od składu koktajlu, gdyż dopiero po tym czasie widoczne będą efekty.

Dzięki dostarczeniu aktywnych preparatów do głębokich warstw skóry poprawia się również mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Zabiegi stosowane są w celu regeneracji i poprawy wygląd skóry, która staje się bardziej sprężysta, jędrna, dobrze nawilżona i wygładzona. Zabiegi takie wykonywane są nie tylko na twarzy, ale także na skórze dekoltu, szyi, ramiach, dłoniach.

Mezoterapię wykonuje się zwykle w cyklach, które są dobierane w zależności od potrzeb pacjenta.
Wskazania:
• zmarszczki wokół oczu, ust, na szyi i dekolcie,
• utrata elastyczności, zwiotczenie, ścieczenie,
• utrata napięcia skóry,
• leczenie rozstępów, cellulitu,
• wypadanie włosów i łysienie


Polski Peeling Ziołowy JADWIGA
Polski Peeling Ziołowy patentu mgr Jadwigi Użyczyn to zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach roślinnych pochodzenia krajowego. Jest to zabieg bezpieczny, nie powodujący uczuleń ani blizn. Nie powoduje złuszczania poniżej warstwy podstawnej naskórka. Jest przeznaczony do skóry twarzy i ciała.

Działanie : zabieg powoduje wygładzanie skóry ze zmianami typowymi dla cery tłustej i trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje zmiany potrądzikowe, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, rozstępy skórne, wygładza zmarszczki , likwiduje nadmierne zrogowacenie naskórka
Skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają.Odmładza skórę poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny.
Zabieg ten składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu. Wiąże się to z dwiema wizytami u kosmetyczki - pierwsza to zabieg złuszczania, druga - usunięcie resztek naskórka (dołuszczanie ). Na trzy dni przed zabiegiem konieczne jest mechaniczne oczyszczanie skóry.
Preparaty wchodzące w skład programu poddano szczegółowym badaniom aplikacyjnym i dermatologicznym pod nadzorem prof. dr hab. Jerzego Bowszyca z Kliniki i Katedry Dermatologicznej AM W Poznaniu. Były testowane przez wiele lat w wybranych gabinetach kosmetycznych. Powstał program w pełni bezpieczny i spełniający oczekiwania kosmetyczek i pacjentów, który stosujemy z powodzeniem od wielu lat. POLSKI PEELING ZIOŁOWY został nagrodzony na targach krajowych Złotym Medalem.WITAMINA C ( zabiegi przeciwstarzeniowe)
Witamina C jest antyoksydantem powszechnie znanym. Nie wszyscy jednak wiemy, że jest ona eliksirem młodości. Stosowana zewnętrznie ( na skórę) daje bardzo dobre efekty. Jednak nie każda forma witaminy C jest trwała i dobrze przenika w głąb skóry. Naukowcom udało się opracować lewoskrętną , stabilną formę. Dzięki temu nie ulega ona utlenieniu w zetknięciu z powietrzem. W naszym salonie oferujemy zabieg z witaminą C o wyżej wymienionych właściwościach. Zaletą tego zabiegu jest wygładzenie, rozświetlenie skóry, redukcja drobnych zmarszczek mimicznych, jak również przeciwdziałanie powstawaniu przebarwień.


Mikrodermabrazja + Witamina C
Zabieg polecany szczególnie osobom narażonym na stres oksydacyjny ( promienie UV, palenie tytoniu, zanieczyszczenie środowiska, przebyte ciężkie choroby,).Znaczna poprawa kolorytu i sprężystości skóry. Zwiększona synteza kolagenu i elastyny. Wygładzenie drobnych zmarszczek.
Oczyszczanie skóry problematycznej
Oczyszczanie skory z peelingiem kawitacyjnym i algami zmikronizowanymi ( LAMINARIA, DIGITATTA, FOCUS). Lub z zastosowaniem naturalnych glinek. Dokładne oczyszczenie cery. Złagodzenie zmian zapalnych. Wygładzenie i zmniejszenie porów skóry.